fbpx
sobota, 18 maja, 2024
AGDKupować

Zmywarka Bosch Serie 4 SPS53E12EU

Zmywarka Bosch Serie 4 SPS53E12EU

Zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU to produkt, który użytkuje już od kilku miesięcy. Poprzez codzienne korzystanie z niej mam wyrobione zdanie na jej temat. Chce się dziś podzielić z Wami swoją opinią.

Zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU
Zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU

Samej marki Bosch chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, bo jest to lider w kategorii wyboru zmywarek na świecie. Znany jest też z wielu innych wiodących na rynku produktów. Jednak wracając do tematu skupie się tylko na zmywarce Bosch series 4 SPS53E12EU.

Jest to jeden z tańszych modeli oferowanych przez Boscha, jednak pod względem użytkowym nie ustępuje modelom wyższej półki.
Pierwsze, na co zwróciłam uwagę i co mnie mile zaskoczyło to cicha praca zmywarki. Dotychczas używałam Whirlpool, co prawda model z przed dziesięciu lat, jednak chodził bardzo głośno. Praktycznie nie mogłam go używać wieczorem czy w nocy. Dodatkowo moja kuchnia to w zasadzie aneks kuchenny. Wszystkie odgłosy z kuchni rozchodzą się po całym salonie. Zmywarka Bosch pracuje bardzo cichutko prawie jej nie słychać, mogę ją spokojnie nastawiać na noc, kiedy mam tańszy prąd. Jest to dla mnie bazo wygodne i oszczędne. Wszystkie naczynia, garnki z całego dnia mogę umyć wieczorem i rano mieć wszystko czyściutkie i suche. Już za samo to zmywarka Bosch ma u mnie dużego plusa.

Zalety zmywarki Bosch:

  1. Cicha praca
  2. System aquastop
  3. Opóźnienie czasu startu
  4. Ramiona zraszajace duopower
  5. sensor załadunku
  6. programy automatyczne
  7. technologia ochrony szkła
  8. funkcja skracania czasu
  9. funkcja polowy załadunku

Pojemność i funkcjonalność jest dość elastyczna mam dwie składane Półki u góry i dwie na dole, uchwyt na długie noże w górnym koszu oraz pojemnik na filiżanki i kosz na sztućce. Jak dla cztero, pięcia osobowej rodziny jest jak w sam raz.

Zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU
Zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU kosz górny
Zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU kosz górny
Zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU kosz dolny

Zmywarka myje bardzo dobrze i tu muszę ją znowu pochwalić. Zazwyczaj używam programu skróconego, którego cykl trwa 29 min. Wystarcza on w zupełności na dokładne umycie naczyń, garnków, filiżanek, sztućców. Jedynie, jeśli mam jakieś przypalenia lub bardziej zaschnięte naczynia w tedy używam trybu Eco. Naczynia są bardzo dobrze umyte widać, iż inżynierowie Bosch postarali się o właściwe rozmieszczenie spryskiwaczy i obiegu wody. Długich cykli mycia praktycznie nie używam, bo nie ma takiej konieczności, potrzeby.

Umycie naczyń w czasie 29 minut to ogromna oszczędność energii, a co zatem wiadomo odbija się to pozytywnie na moim portfelu.
Jedyna uwagę, jaką mam do zmywarki to zbyt wystające pokrętło do regulacji programów. Tu firma Bosch mogłaby się pokusić o inne rozwiązanie.

Ze szczerym sercem polecam – zmywarka Bosch series 4 SPS53E12EU to dobry wybór. Nie droga, oszczędna bardzo dobra dla przeciętnego konsumenta.

kupowac

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ja używam tej zmywarki od tygodnia. Czy można w niej włączyć sygnał dźwiękowy po zakończeniu mycia? Czy w zestawie dostaliście jakąś blokadę, żeby utrudnić otwieranie drzwi dzieciom?

wiesz że mieliśmy taką samą 🙂 byliśmy z niej zadowoleni służy dalej 🙂

mam zmywarkę Bosch i jestem z niej zadowolony

Bardzo ciekawa recenzja. Firma Bosch jest wiodącą firmą w zakresie zmywarek. Sam jestem użytkownikiem zmywarki tej firmy i jestem bardzo z niej zadowolony.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x