fbpx
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Testy

Testowanie produktów.

 

Testowanie produktów przeprowadza każdy z nas. Ciągle coś kupujemy, a to zachęceni reklamą, to znów z własnej potrzeby.  Zawsze kupując nowy produkt sami doświadczamy na sobie jego zalet i wad. Nikt z nas nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto. Przed zakupem szuka opinani, testów danego produktu.  Stąd mój pomysł na Bloga. Lepiej, więc uczyć się na cudzych błędach i kupować już sprawdzone produkty, usługi.

 

Moje Hobby

Testowanie produktów to moje hobby. Lubię to robić, chyba, dlatego, że kocham nowości. Co prawda nie raz się przez to sparzyłam, ale cóż mam taki feler i nic na to nie poradzę? Skoro, więc tak to chce się na łamach moje Bloga Kupuje Testuje podzielić z wami wiedzą, którą zdobyłam.

testowanie produktow
testowanie produktów

Zawsze sama testuje produkt. Jedynie kosmetyki, które nie są odpowiednie do mojej cery lub grupy wiekowej zlecam innej zaufanej osobie.

Testowanie produktów przeprowadzam rzetelnie i uczciwie, zawsze zgodnie ze swoim przekonaniem i sumieniem.


Testowanie produktów prowadziłam również poprzez, wyspecjalizowane agencje. Jednak otrzymując od nich produkt nie mogłam być w tym zupełnie szczera i obiektywna. Wydanie nieprzychylnej opinii wiązało się z tym, że nie otrzymywało się nowych kampanii. Taki sposób oceniania, z który już z góry wyniki testu był ustawiony mi nie odpowiada. Bo nie są to uczciwe testy konsumenckie, a jedynie ukryta kampania reklamowa.

 

Moje zasady

Ja testowanie produktów chcę przeprowadzać uczciwie i zgodnie ze swoim sumieniem.  Szczególnie chcę zwrócić uwagę na Polskie produkty, zwłaszcza spożywcze. Pokazać, które są wartościowe i o wiele lepsze niż promowane markowe, pełne chemii. A Polska żywność jest naprawdę dobra i smaczna, lecz za mało promowana. Często niemogąca się równać z kampaniami wielkich koncernów.

Mam nadzieje, że dzięki mojemu Blogowi dokonacie Państwo właściwych zakupów a tym samym oszczędzicie pieniądze. Wasze zakupy będę udane i nie natraficie na pseudo produkty. Poza tym eliminowanie z rynku nieuczciwych producentów, jest jak najbardziej właściwe i konieczne dla nas konsumentów.

Będę wielce wdzięczna za wszelkie komentarze czy sugestie dotyczące mego Bloga Kupuje Testuje.