fbpx
środa, 19 czerwca, 2024
Na marginesie

Substytut zbliżenia sms czat

Długo się zastanawiałam czy na łamach kupuje testuje poruszyć temat płatnych sms czat, a szczególnie pisania do pań, wątpliwej reputacji. Co prawda, każdy ma prawo wydawać swoje pieniądze na to, co chce. Hmm jednak nie wiem, co widzą w tym faceci, korzystający z takich usług.

Rozumiem podryw w klubie, flirty przy kawie. Ale przez płatny sms czat? Bez głębokich spojrzeń, bez zalotnych uśmiechów, miłej konwersacji. Gdzie sam ton i barwa głosu wiele przekazują rozmówcy?

Dlaczego faceci z tego korzystają?

Może to wynika z ich nieśmiałości, a może z ukrytych erotycznych pragnień, których realizacji nie mogą mięć w realnym życiu. Być może dzięki temu substytutowi, mogą się poczuć kochani i spełnieni. A może to znak czasu, gdzie łatwiej do kogoś napisać niż z nim pogadać w cztery oczy.

Na jednej ze stron www.całusek.pl (podaje link by nie być gołosłowna), której to jakimś cudem email znalazł się w mojej skrzynce, reklamują się panie, które wręcz specjalizują się w różnych formach sms-wego seksu. Od łagodnego, delikatnego czułego, do perwersyjnego BDSM.

I tak wyginęły mamuty!

Gdzie zmierzasz ludzkości gdzie, niby bezpieczny sms-owy seks zastępuje od wieków, wieków tradycyjne metody ,,konwersacji’’ damsko – męskiej. Strach się bać jak takie sms czaty, zaburzają normalne relacje między ludzkie. Czy tym osobom nie brakuje bliskości, ciepła ciała drugiej osoby, zapachu skóry, namiętnych szeptów? Zamieniają to na stukot klawiatury, zimny nie czuły dotyk smartfona.

Ja tego nie rozumiem!

Chyba jestem za stara by nadążyć i zrozumieć zmieniające się mody w stosunkach międzyludzkich. Mam tylko nadzieję, że rozwój i postęp techniki nie zamieni naszej biologicznej fizjologii na wirtualną, mechaniczną ułudę.

Bardzo mnie interesuje Wasze zdanie w tym temacie. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie. Może, korzystaliście lub korzystacie z takich usług sms czat. Wyjaśnicie ten fenomen, że jest tyle tego typu portali. A skoro jest ich tyle, to i zapewne też jest duży popyt na płatne konwersacje.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x