fbpx
niedziela, 14 kwietnia, 2024
Kupowaćspożywcze

Wódka gazowana – Stock Sparkling

Wódka gazowana Stock Sparkling, to pierwszy tego typu alkohol dostępny na rynku polskim. Z tym większym zainteresowaniem spróbowałam tego nowego wynalazku. I od razu powiem,że się nie zawiodłam.

Butelka Stock Sparkling

Wódka gazowana Stock Sparkling
Wódka gazowana Stock Sparkling

Bardzo ładny przyjazny design butelki o pojemności 500 ml. Bardzo efektownie wyglądająca pod światło, zwłaszcza bąbelki naklejone na tylnej ściance. Minusem opakowania jest brak koreczka do dozowania.

Zawartość wódka gazowana

Wódka Stock Sparkling zawiera 37, 5 % alkoholu, nie jest, więc mocnym trunkiem świetnie nadaje się do spożycia dla kobiet. Bąbelki są widoczne delikatnie podczas nalewania, ale słabo wyczuwalne podczas picia. Jest to jednak na plus nie ma efektu ,,odbeknięcia,,. Najlepiej ją skonsumować jednego dnia, gdyż efekt bąbelków zanika po kilku dniach. Próbowałam ją, jako czystą i w drinku. Pije się ja świetnie, nie ma posmaku odoru alkoholowego, wiec jest idealna na babski wieczór. Świetnie sprawdza się w drinkach i tak samo smakuje wybornie. Zawartość bąbelek powoduje, że alkohol szybciutko powoduje przyjemny szmerek w głowie. Z czym jednak lepiej nie przesadzać, by nie przybić przysłowiowego gwoździa.

Wódka gazowana Stock Sparkling
Wódka gazowana Stock Sparkling

Jedna bardzo ważna informacja nie można jej mrozić w zamrażalce, idealna temperatura to 2 oC.

Podsumowanie

Jak dla mnie wódka świetnie się sprawdziła i jest warta swej ceny.

Jej plusy to:

– mała moc (panowie mogą być innego zdania)

– efektowny wygląd

– doskonała do drinków

– musujący posmak

– cena

Wiec nie ma, na co czekać trzeba ja kupować i się bawić w miłym towarzystwie. Polecam ten alkohol, jest wart wypróbowania, na pewno stanowi świetna odmianę. Idealnie sprawdzi się na imprezie. Na pewno wprawi nas w miły nastrój zwłaszcza, że mamy jeszcze karnawał. Wiec okazji nie powinno zabraknąć do wypróbowania bąbelkowej nowości.

Wódce gazowanej Stock Sparkling daje rekomendacje kupować

Pamiętaj, kilka ważnych informacji.

Pijesz nie jedź.

Alkohol jest dozwolony tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich, jeśli tyle nie masz ten artykuł nie jest przeznaczony dla ciebie. Alkohol w dużych ilościach jest szkodliwy dla zdrowia.

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x