fbpx
sobota, 18 maja, 2024
Kupowaćśrodki czystości

Balsamy do mycia i pielęgnacji domu

Utrzymanie swojego mieszkania, domu w czystości to jedno z zadań każdej gospodyni domu. Na rynku jest dostępnych wiele różnych środków i specyfików pomagających utrzymać porządek. Ostatnio wpadły mi w ręce balsamy do mycia i pielęgnacji domu firmy Mill Clean.

Innowacyjne ampułki Mill Clean zawierające zagęszczony płyn uniwersalny, przeznaczony do mycia wielu rodzajów posadzek – kamiennych, drewnianych, wykonanych z paneli czy tworzyw sztucznych typu pcv. Myje i pielęgnuje każdą powierzchnię. Wyjątkowo świeże gamy zapachów zapewnią przyjemność przy każdym sprzątaniu.

Balsamy do mycia
Balsamy do mycia

Gama zapachowa – balsamy do mycia i pielęgnacji domu

  • Marsylskie płatki mydlane
  • Skarby lasu
  • Majowy poranek
  • Świąteczny nastrój

Marsylskie płatki mydlane, dzięki specjalnie zaprojektowanej kompozycji zapachowej, zapewni długotrwałe poczucie luksusowej świeżości.

Świąteczny nastrój, balsam o delikatnym zapachu świątecznych pomarańczy, cynamonu, pieczonych jabłek, który nie tylko doskonale myje duże powierzchnie, ale również pomoże utrzymać niezwykły nastrój zimowych świąt.

Skarby Lasu to zapach jeżyny, jagód, malin po prostu pachnący las. Owocowy koktajl zapachowy wprowadzi do każdego domu nie tylko wspomnienie leśnych spacerów, ale także czystość i świeżość każdego dnia, i o każdej porze roku.

Majowy Poranek uraczy nas nutą zapachu wiosennych kwiatów, balsam do mycia, który nie tylko pomoże utrzymać w czystości domowe wnętrze, ale również wypełni je wonnym wspomnieniem wiosny, zatrzymując ulubiony zapach na bardzo długo.

 

Sposób użycia

Zawartość ampułki MILL Clean należy rozpuścić w ok. 5 l wody, zmyć powierzchnię, pozostawić do wyschnięcia.

Produkt dostępny w opakowaniu jednostkowym 40ml, Display sprzedażowy zawiera 42 ampułki.

Cena detaliczna pojedynczej amforki to ok. 1,99 zł

Podsumowanie

Używać skoncentrowanych i bardzo wydajnych balsamów do mycia i pielęgnacji domu Mill Clean, uzyskujemy przede wszystkim niezwykle skuteczne i dające niezwykłą przyjemność użytkowania preparaty do higieny pomieszczeń. Nuta zapachowa produktów idealnie komponuje się z ich skutecznością. W jednym produkcie uzyskujemy preparat do mycia różnych powierzchni. Możliwość kupowania pojedynczych amfor daje sposobność korzystania z rożnych gam zapachowych, za niewielkie pieniądze.

Jestem zadowolona z balsamów do mycia i pielęgnacji domu i daje im rekomendacje kupować.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x