fbpx
sobota, 18 maja, 2024
Na marginesie

Magiczne Ogrody. Raj dla dzieci.

Magiczne Ogrody są rodzinnym parkiem tematycznym. W zielonej przestrzeni pełnej kwiatów, wśród Mordoli, Bulwiaków, Krasnoludów oraz Wróżek Smużek, przenosimy się w klimatyczny baśniowy świat.

Mordol Magiczne Ogrody
Mordol Magiczne Ogrody

Cały ogród podzielony jest na różne krainy, od wodnego świata poprzez gród krasnoludów, aż po straszne mroczowisko.  Czekając na przejażdżkę kolejką, dzieci mają do dyspozycji zabawy na marchewkowym polu, czy w oczku wodnym. W pobliżu znajduje się Kuchnia Bulwiaków, a w niej zabawy z piaskiem pod okiem animatora. Kwiatową Dolinę zwiedzimy jadąc kolejką gdzie poznamy dżdżownice Helenkę. Ale to nie jedyne atrakcje.

Magiczne Ogrody skrzat
Magiczne Ogrody skrzat

Magiczne Ogrody atrakcje.

Ogród zwiedza się wędrując wśród szumiących wodospadów i strumieni, pachnących kolorowych kwiatów. Bez ograniczeń dla wszystkich dostępne są stałe atrakcje Magicznych Ogrodów – m.in. zabawy z animatorami, dmuchańce, trampoliny, place zabaw, plaża, karuzele, czy ogromna zjeżdżalnia.

Dmuchańce Magiczne ogrody
Dmuchańce Magiczne ogrody

W upalne dni  popularnością cieszy się Wodny Świat, a w nim wodospady, oczka wodne. Warto dla pociech zabrać strój kąpielowy by mogły pluskać się w wodzie.

Dla amatorów pikników świetnym miejscem będzie zagajnik położony w urokliwym pełnym zieleni miejscu, przez który przepływa szumiący strumyczek.

Ogród posiada również amfiteatr, a w nim występ Cyrku Szczęście. W przedstawieniu biorą udział postacie z Magicznych Ogrodów. W programie pokazy iluzji, żonglerki i mnóstwa śmiechu.

Magiczne Ogrody Cyrk Szczęście
Magiczne Ogrody Cyrk Szczęście

Jeśli usłyszycie dudnienie bębnów to zaproszenie do zabaw z animatorami na Wydarzeniowisku. Każdy będzie mógł zatańczyć wesoły taniec, sprawdzić się podczas wyścigów w bulwiakowych workach, czy poprzeciągać linę.

Dla odważnych zwiedzających czeka pływanie na tratwie czy spacer po Mroczowisku.

Magiczne Ogrody restauracje

Na terenie ogrodów znajduje się kilka punktów gastronomicznych. Można tam zjeść świeży i smaczny posiłek. Cena posiłku dla jednej osoby to koszt około 20zł.

Dojazd

Ogrody posiadają duży własny parking.  Osoby niezmotoryzowane, mogą dojechać do Ogrodów z Puław komunikacją prywatna nr lini 111p, lub taksówką ,,Elmo’’ w promocyjnej cenie 39zł. Niestety linia 111p kursuje, co godzinę tylko od poniedziałku do soboty.

Podsumowanie

Magiczne ogrody Trampolina
Magiczne ogrody Trampolina

Magiczne Ogrody to świetna atrakcja dla dzieci i dorosłych. Pociechy na pewno nie będą narzekać na nudę czy brak atrakcji. Jedynym mankamentem jest duża ilość zwiedzających w soboty i niedziele. Trzeba wówczas uzbroić się w cierpliwość.  Czas oczekiwania w dostępie do kolejki czy zjeżdżalni sięgać może ponad godzinę. To samo dotyczy kolejek w restauracji. Przy dwóch dorosłych opiekunach nie ma to jednak znaczenia. Wystarczy, że jedna osoba zajmie kolejką, a druga w tym czasie spędzi czas z dzieckiem na innych atrakcjach.

Osobiście bardzo mi się podobało, na pewno wrócę do Magicznych Ogrodów ze swoimi pociechami.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

fajna atrakcja dla dzieciaczków 🙂

nie tylko dla dzieciakow dorosli tez swietnie sie bawia 😀 😀 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x