fbpx
niedziela, 19 maja, 2024
Kupowaćśrodki czystości

Tabletki do zmywarki finish powerball.

Tabletki do zmywarki finish powerball all In 1 max

Tabletki do zmywarki finish powerball all In 1 max goszczą w moim domu od niedawna. Wcześniej używałam innej marki. Jednak postanowiłam spróbować czegoś innego. Zamiana okazała się udana. Naczynia są czyste i bez smug, czy zacieków.

Tabletki do zmywarki finish powerball all In 1 max
Tabletki do zmywarki finish powerball all In 1 max

 

 

Każda tabletka jest powleczona samo rozpuszczalną folią, zapewnia ona między innymi ochronę filtrów i działanie w niskiej temperaturze.


Zalety tabletek z samo rozpuszczalna folią:

Dłoń nie ma kontaktu z detergentem

Możliwość stosowania niższych temperatur zmywania

Ochrona filtrów zmywarki


Oprócz tego zawiera w sobie sól i środek nabłyszczający. Dzięki soli, woda staje się miększa i łatwiej usuwane są zabrudzenia, chroni także zmywarkę przed kamieniem. Nabłyszczacz pomaga w suszeniu naczyń, oraz sprawia, że są lśniące i bez plam.

Jak już wcześniej pisałam, tabletki do zmywarki, finish powerball w moim przypadku całkowicie się sprawdziły. Rozpuszczają się dokładnie i myją do czysta. Pozwalają na stosowanie niższych temperatur, co sprawia, że mycie jest mniej energochłonne.

Tabletka do zmywarki finish powerball all In 1 max
Tabletka do zmywarki finish powerball all In 1 max

Tabletki mają też bardzo miły cytrynowy zapach, który jednak nie pozostaje na naczyniach. Natomiast świetnie odświeża samą zmywarkę.

Tabletki są w opakowaniu, które po otwarciu można łatwo zamknąć uniemożliwiając dostanie się wilgoci. Co niewątpliwie wpływa, na jakość mycia. Zawilgotniałe tabletki tracą swoje właściwości i nie są tak skuteczne.

Pamiętajmy także o bardzo ważnej sprawie. Chodzi mi o twardość wody, jaką mamy w kranie. Jeśli jest bardzo twarda sama tabletka nie wystarczy do prawidłowego mycia. Należy używać wówczas dodatkowej soli. Nie mam tu na myśli kuchennej, ale tej do zmywarek. Ja używam dodatkowej soli, bo zgodnie z informacjami z zakładu gospodarki wodnej w moim miejscu zamieszkania jest ona bardzo twarda. Stosuje sól z firmy W5. Sama sól starcza na bardzo długo, tak, że nie jest to zbyt duży wydatek.

Podsumowanie

Dlatego polecam jak najbardziej tabletki do zmywarki finish powerball. W moim przypadku się sprawdził, więc i zapewne w Waszym też. Choć na pewno ma tu też znaczenie sam model zmywarki, jaki używacie. Ja korzystam ze zmywarki firmy Bosch. Poza tym Bosch rekomenduje właśnie do swoich zmywarek używania produktów marki finish.

kupowac

Tabletki do zmywarki finish powerball all In 1 max otrzymują rekomendacje kupować.

 

 

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Kiedyś używałam tych tabletek, ale po nich naczynia były matowe. Od kiedy stosuję kapsułki fairy od wtedy jestem zadowolona 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x